Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova posty v OE pri 2GB

Prednedavnom som obnovoval postu, ktoru "znicil" OE pri prekroceni 2GB limitu. Priznam sa, ze si nespominam ako som to robil a hoci som obnovil vsetku postu trvalo mi to cele par hodin (ale mam pocit, ze som pouzil Macallan Outlook Express Extraction).
Dnes riesim rovnaky problem a otazka znie, ci neexistuje nejaky rychlejsi nastroj, ktory 2GB subor dokaze prisposobit do tvaru, aby ho vedel precitat aj OE. Situacia som vyriesil totizto docasne tak, ze dorucenu postu som premenoval a OE si vytvoril novy dbx, ale stara dorucena posta bohuzial nie je citatelna ani po premenovani a vytvoreni adresara rovnakeho mena.
Takze hladam nieco efektivne, rychle a samozrejme freeware;o).

To, ze je dbx poskodeny je mi jasne inak by sa v dorucenej poste niezo zjavilo. Preto som ho radsej premenoval nech s nim uz OE radsej nic nerobi. Mnou spominany software mi dokaze rozbalit len 25 sprav, co je podozrivo malo. Dufam, ze to nie je uz nezvratne.
Odkazy su mi naprd, poradnu som prehladal este predtym, nez som sa spytal;o)

No keby to bolo .pst tak by si tam nasiel postupy a tooly (pst2gb). S dbx je treba hladat dbx repair, napr. skus sa na to dbx pozret tymto repair_dbx_files.html malo by to byt free (ale nezarucujem ze to je bez svinstva), ked to otvori vsetky maily daju sa vyexportovat ako .eml (Message | Export to Separate Messages Files...) a potom vsetky eml oznacit a pretiehnut do OE.

Robim to remotne a domam mam len mobilne pripojenie, takze vies asi ako rychlo mi to ide;o). Asi to vzdam...nakoniec som to riesl pred par tyzdnami a upozornil dotycneho na 2GB limit...vtedy som mu postu nejako z poskodeneho dbx zachranil...dnes si neviem spomenut ako a tak asi o nu pride...zachranil som 25 sprav asi.