Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem QWERTZ / QWERTY klávesnice ve Windows XP

Při instalaci jsem si nastavil klávesnici na české QWERTY, aby se mi to nepletlo při přechodu na stroj s ENG klávesnicí. A jsem na QWERTY zvyklý. V M$ v těch dvou nastaveních proházeli i některé jiné klávesy, za což se doufám usmaží v pekle.
Problém:
Z nějakého důvodu se mi do nabídky k přepínání klávesnic vrací možnost české, tedy QWERTZ. Chtěl bych systému zabránit toto rozložení klávesnice používat. Lze to? Který soubor vykostit?

problém je, že něco, někdo, nějak ... :-)
tam zkrátka !přidá! QWERTZ bez mého přičinění. :-(
Viry na PC nejsou, tedy, pokud lze věřit produktům AVG či Avira.
Samozřejmě nastavováním klávesnice jsem si prošel již mnohokrát.