appdata, ok. (první je zjevně jen cache cest, ten druhý prý "oblíbené")
tc máme v práci, já používám salám, ale kdybych to taky někde potřeboval vyhubit, ať vím.
edit: autorovi tc se omlouvám, furt ho píšu s "t".
appdata, ok. (první je zjevně jen cache cest, ten druhý prý "oblíbené")
tc máme v práci, já používám salám, ale kdybych to taky někde potřeboval vyhubit, ať vím.
edit: autorovi tc se omlouvám, furt ho píšu s "t".