
Iphone 17 256 kupa
Potrebujem zakúpiť iphone 17, 256gb, ak vynechám napr alzu, nay, ktory eshop doporučujete z vlastnej skúsenosti? Nemám žiadne skúsenosti ohľadne nákupu telefónov cez eshop. Predsa len, je to hodne peňazí. Ďakujem. Jasne, ze recenzie prečítam.
Ceny naju aj tak vsetci rovnake, takze nakupuj priamo od distributora.
https://www.istores.sk/kategorie/iphone-13572
Aj ked ako pozeram tu najnovsiu zlavu na air, co vysla teraz este zakomponovanu nemaju.
A dobra sprava je, ze studentsku zlavu dostanes aj ked kupujes na firmu, staci poslat k objendavke ISIC kartu.
To je pre syna, ma isic, nevies kolko je zlava?
Aj nay ma nejaku zlavu na isic, ale musi sa vytvorit ucet a nieje na vsetok tovar . . .
Teraz som si tam kupoval ten mac mini a tusim 6%, to je ich klasicka zlava, ktora ma asi v kazdom state kazdy Apple distributor.
A mac je tiez u syna v izbe, ja ho skusam ovladat na dialku a ked sa neda tak vysedavam v jeho izbe;o).