Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem počítač do 30 000

Ahoj lidi,chtěl bych si postavit PC...koukal jsem na hodně už hotových sestav,ale vůbec se v tom nevyznám a nemám kolem sebe lidi který by mi poradily...chtěl bych do toho investovat nějakých 30 000...pomůžete mi? :.(

A ten pocitac ma byt urceny na co?
Nechces sem dat nejake priklady nejakych zostav ktore sa ti pacia? Predpolkladam ze chces mat v tej cene aj monitor.
Inac v kazdej lepsej PC predajni ti poradia co slusne sa za 30t da skombinovat, prip. budu vediet aj poskladat nejaky PC z komponentov.