Předmět Autor Datum
Treba je to kvuli tomu, abys mohl oddelit v dotazu radek. Pro dnesni klikaci generaci je Shift+Enter…
Jan Fiala 27.06.2026 14:23
Jan Fiala
Já jsem na to vyzrál já zadal nové téma edit mě učí AI dělat makra v aplikaci Macrodroid chci hlídat…
Víťa 27.06.2026 15:27
Víťa
Nabíjení baterie řídí/hlídá HW mobilu, netřeba se do toho plést. poslední
dsa 27.06.2026 20:03
dsa
V akýchkoľvek chat aplikáciách, snáď všetkých je: enter - odoslať enter + shift - nový riadok
Ale 27.06.2026 16:26
Ale
Enter + shift? :-)
host 27.06.2026 17:39
host

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru