Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet - přeinstalovala jsem dceři pc,ale od té doby ji nejde

Ahoj,přeinstalovala jsem dceři pc,ale od té doby ji nejde net,sítové připojení má prázdné a cd k základní desce nemáme.To jsem dostala nějaké rady ,tak to píšu,aby mi to znovu někdo neradil.Vypadá to spíše ,že nemá nainstalovaný nějaký ovladače,ale já nevím jaké a jestli by nešly stáhnout.Díky
Změna předmětu, původně: internet (LaKr) (Kráťa)

Sli by stahnout, zo stranok vyrobcu (celeho PC alebo komponentov).
Az zistis na bedni/fakture ze co to je za PC alebo ked tzo neni znackove PC tak ake su v nom komponenty (zakladna doska, grafika, sietovka, napr. programom everest home) tak budes vediet ze na ktorych strankach mas hladat ovladace.

Odporucam to radsej odniest niekde kde maju aspon sajnu o tom co ti tu pisem.

teprve po nainstalování ovladače chipsetu (z webu výrobce zákl.desky nebo přímo od chipsetáře) začne deska korektně detekovat periferie, a půjde nainstalovat ovladač k lan kartě.
jméno chipsetu bývá napsané na těch velkých broucích na desce, na začátku brožury k desce, jde zjistit z webu výrobce podle názvu desky, jde vyčíst nějakým programem (cpu-z, siw, everest, hwinfo, ...).

sítové připojení má prázdné

to proto, že nejsou zavedené ovládače k síťové kartě a bez nich to fungovat nebude.

To jsem dostala nějaké rady ,tak to píšu,aby mi to znovu někdo neradil

to je těžký, tahle rada byla správná a bez ovládačů to prostě nepůjde. Ať už z CD nebo z internetu. Chce to napsat typ základní desky (přesnej typ, zjistit třeba tak že rozděláš bednu a koukneš na základní desku a opíšeš typ) a pak se dá něco dál páchat...