
Mypal a zároveň Torbrowser
Ahojj. Win XP. Můžu mít spuštěný browser Mypal a zároveň Torbrowser? Mypal poslední - píší, že založený na Firefox Quantum. Torbrowser 7.5.6 - založený na Ff 52.9.0. Nepokopou se spolu? Nechci to rovnou zkoušet, abych si něco nerozbil. Díky za odpověď.
můžou trollové měnit přezdívky?
když někdo potřebuje bezpečný browser, musí mít aktuální verzi. ta ovšem nebude podporovat win xp.
z těch prázdnin už jednomu hrabe, že jo?
To se musíš zeptat trolla, paranoiku. Poslední prázdniny jsem měl před +/-50 lety. K předmětu otázky nic nevíš, viď. Kvůli frustrátům jako ty jsem tu už roky nebyl. Aspoň vím, že jsem o nic nepřišel.
k věci a k tomu nesmyslu s xp bys něco neměl?
jiná instalace firefoxu si vytvoří jiný profil v appdata, umístění těch profilů je vidět v registrech hkcu...
portable verze na tom budou podobně, ty ho spíš budou mít ve svém podadresáři, takže viditelně jiná konfigurace.
Muzes mit spustenych nekolik prohlizecu soucasne
Jelikož jsou oba založené na Firefoxu, byl jsem radši opatrný. Torbrowser má svoje specifická nastavení, tak aby se snad vzájemně ty prohlížeče nepřenastavily. Oba mám v portable verzi, tak si udělám jejich zálohy a zkusím to. Dotazem jsem si chtěl ušetřit práci, abych znovu nevynalézal kolo. Ale přímou zkušenost s tím asi nikdo druhý nemá, tak si to vyřeším sám. Díky za slušnou odpověď.
Btw, PSPad používám a líbí se mi. Díky i za to.
Na com su zalozene nieje podstatne.
Ked ich mas v portable verziach, tak nemas co riesit, nijak sa neovplyvnuju.
I ldyby nebyly v portable verzi. To, ze pouzivaji spolecne jadro neznamena, ze se nainstaluji do stejneho adresare nebo ze budou mit spolecne nastaveni v registrech.
Prohlizecu, zalozenych na konkurencnim chromiu je spousta a nic si neprepisuji
Šlo mi o současný chod obou zároveň. Přece jen, někdy si portable programy vytvářejí dočasné soubory i mimo svou složku a pak by to třeba kolidovalo. Zatím jsem to nezkoušel, není úplně jednoduché to spolehlivě všechno vysledovat.
Portable je od toho, aby sa taketo konflikty nediali.
Pokud se ti podaří spustit dva Firefoxy současně, možná to Windows přehlídnou.
Muzes, pokud to budou ruzne kanaly - obdoba chrome - stable / developer / canary.
A to nemluvim o portable verzich