Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Režim spánku

Zdravim, na sestavě:
AMD 2,4GHZ, GeForce 8600, 2GB, 0,5TB, Visat Bussiness
jsem bezproblemu prechazel do rezim spanku. Po zapnuti pc opet vse nebehlo a mohl jsem pracovat dal. Najednou ale rezim spanku nejde a to tak ze se sice pocitac pripravi na rezim spanku, disk prestane pracovat a pocitac utichne, problikava kontrolka... Ale po 5 sec se automaticky opet zapne... Nastaveni jsem nemenil. Podpora rezimu spanku jede, mista na disku dost, bez viru, zadne nestandartni aplikace spustene na pozadi... Ma nekdo napad ? Dik.

Vypni si prebudzanie od vsetkeho co nechces aby prebudzalo, v BIOSe napr. WOL, Wake on PCI PME, apod. Vo Win su tiez nastavenia v ovladacich paneloch pre niektore zariadenia (zaskrtavatko povolit prebudzanie, napr. sietovka, mozno aj tvoja klavesnica a mys to ma - mozes skusit zakazat). Ak mas nieco v USB tak to skus povytahovat pred tym spankom ci to pomoze.