Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová televize

Připojím se k tomu uživateli, který Vás tu pár dní zpět chválil za Vaše vědomosti a zkušenosti.
Též před Vámi smekám klobouk :-) Děkuji moc.. tohle vše se mi bude hodně hodit, až se budu snažit TV doladit k obrazu svému.

Jo, když jsem to vyfotil, také jsem si pak všiml, že ta TV je jak zrcadlo :-D Proto jsem se nějak snažil zachytit co nejméně toho bordelu okolo. I když to teď zrovna moc nejde, můj byt je v "rekonstrukci".

Co se týče umístění, já moc možností popravdě ani neměl. Díky za ujištění, že tohle je ideální varianta. Pokud by nebyla, snažil bych se to řešit nějakými alternativními postupy, rozhodně by se mi nechtělo kvůli tomu přehazovat nábytek. Dispozice toho pokoje mi toho stejně moc nedovoluje. Pravdou je, že mám balkon na stranu, kde mi jde celé odpoledne slunce. Ale pokud by to bylo naopak špatně, v krajním případě disponuji i žaluziemi :-D

S tím počítám.. že člověk nemůže čekat, že jen zapne a bude ve všech ohledech spokojený. Ostatně od toho tam je hafo toho nastavení, aby si každý našel to své. Ono dle mého z logiky věci nejde TV po výrobě nastavit do ideálního "módu", protože nikdy by to nevyhovovalo všem. Jednomu bude vyhovovat určité nastavení, druhý může chtít ale naprostý opak. Ale tohle mě naštěstí vůbec nevadí, to je taková ta příjemná práce, kdy si člověk hraje a ví, že to dělá pro svůj požitek a aby z té TV dostal to, co nabízí a umí. A zároveň objevovat nové funkce, které dodnes člověk neměl.

Co se týče toho nepotřebného balastu, s tím jsem tak nějak počítal. Cpou to dneska všude (mobily, atd..). Vždy jsem se snažil odinstalovat, co se dalo. Kolikrát jsem ale narazil na to, že u některých věcí to nejde.

Každopádně ještě jednou opravdu moc DĚKUJI za výpis všech těch hodnot, které bych měl ideálně nastavit (minimálně alespoň zkusit), chvilku sledovat obraz a pak s tím zkusit hýbat a najít tu ideální variantu pro mě. Hodně mi tohle pomůže, protože mám alespoň určité měřítko/hranici, okolo které bych se měl pohybovat.

Až vyladím obraz + zvuk a pořádně jí otestuju, rozhodně sem zpětně přijdu dát recenzi a podělím se o nějaké dojmy.

Jste člověk na svém místě, Poradna by bez Vás byla chudší :-)

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny