Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pripojeni crt monitoru k notebooku

ahoj.mam notes fujitsu siemens amilo xa2528 s grafickou kartou nvidia 8600m,a os windows vista.
po pripojeni 19" crt monitoru (nevybavim si nazev,nejsem ted doma) bezi pripojeny crt monitor jen na 60hz.
ovladac k crt monitoru mam na notesu nainstalovany.
v nvidia control panelu se obnovovaci frekvence pro externi monitor menit neda.
programy na vynuceni obovovaci frekvence jsem zatim radsi nezkusil.
je vubec mozny mit na vystupu pro externi monitor vyssi obnovovaci frekvenci nez pouziva lcd notebooku,nebo budu muset koupit
lcd monitor.
diky.

Mas zapnute klonovanie alebo dualview? Skus dualview (rozsirenie plochy). Alebo interny LCD vypni a zapni len externy (na NB mas na to urcite klavesovu skratku Fn+nejaka Fklavesa), naco ti su obe naraz?

je vubec mozny mit na vystupu pro externi monitor vyssi obnovovaci frekvenci nez pouziva lcd

vseobecne to mozne je ale zavisi to od grafiky a od toho co pisem vyssie, s tvojou grafikou nemam skusenosti tak ti nepotvrdim ci to ide aj u klonovania (u dualview by to malo ist). Frekvenciu mozes skusit nastavit aj v pravy klik na plochu - vlastnosti - posledna karta - rozsirene, alebo poriadne pozri klik na ikonku nvidie vpravo dole a to vyskakovacie menu co vybehne, ci to nie je tam v niektorom podmenu (tam zvykne byt u nvidie podmenu na frekvenciu)