Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Průvodce naplánovanou úlohou strašně dlouho čeká, než zobrazí výběr programů

Zdar jak sviňa. Netuším co se stalo, ale chci naplánovat úlohu, spustím Průvodce, kliknu na Další a čekám... a čekám... a čekám... asi 3-4minuty, než mi to vůbec dá na výběr, co se bude plánovat. Přitom z těch programů, který mi to nabídne, nechci vybírat nic, vždycky dám Procházet a vyberu si sám. Strašně to zdržuje, nedá se ten seznam někde vymazat nebo zredukovat? Připadá mi, jako by se tam objevily snad všechny aplikace, který jsem kdy na PC instaloval, včetně jejich uninstalů. Pokud naplánuju pomocí AT, jde to rychle, ale zase tu úlohu nemůžu jednoduše editovat. Ach jo. Poradí někdo? Dík.

Nie je niektory z tych programov v zozname na sietovom alebo neexistujucom disku, CD, apod? Zoznam by som hladal asi v registry fciou search, napr. podla cesty a nazvu nejakeho programu ktory je v tom zozname.

Ale ked nechces pruvodce tak ho predsa nepouzivaj, ale pouzi menu Subor-Nova-Uloha. A edituj.