Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nastavení wifi přes d-link dir-634

Dobrý den, chtěl bych požádat o radu, ohledně nastavení wifi přes d-link. Vše se v pořádku nainstalovalo až na vlastní přihlášení i když vše funguje (síť i internet) na spodní liště na ikoně bezdrátového připojení neustále běhá načítá signálu a u stavu píše: probíhá ověřování identity a občas mi vyskočí dole okno , že je neplatný certifikát???

1. nastav to ručně ve webové konfiguraci routeru (žádný černokněžník) na WPA-PSK (žádný děravý WEP, to je fakt k zblití, že dneska výrobce protlačuje děravý WEP)
2. zadej si heslo pro PSK, mělo by mít min. 8 znaků, kombinaci velkých a malých písmen, číslic a "paznaků" typu výkřičník, otazník apod.
3. ulož konfiguraci, restartuj router
4. v PC smaž "oblíbenou" síť a připoj se k ní znova (ručně) za pomoci tebou vygenerovaného hesla (bod 2)