Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook s podsvicenou klavesnici

Zdar, vim, ze je to lenost, ale nechce se mi googlit. :-[

Nevedeli byste o nejakem levnem (max. 25.000) notebooku s podsvicenou klavesnici.

Sefova chce. Dela office, internet a doma obcas nejakej film, takze nemusi mit nic extra. Mel by byt 12" az 13", lehky.

eh. :-D;-)
ja jsem si rypnul, dobry ne. :-D

---

jenze je to tak, firma ktera dava jen rozni zaruku je proste neseriozni, asi svym vyrobkum moc neveri, coz u Aceru docela chapu a Lenovo bude asi neco podobnyho ne ? Nebo jak jinak si vysvetlit, ze ostatni maji zaruku 2 ROKY a tihle jen jeden. (Prikoupeni zaruky neberu.)

Jinak to teda vypada na toho Della, asi to nikdo jiny nema, uz jsem i googlil a nic nenasel.

Teda, na co je vám "etalon kvality", když ten etalon je za dva až čtyři roky použitelnej akorát se starou verzí op.systému i ostatních programů.
A zajímalo by mě, jak v Číně v "té samé" továrně odlišujou etalony kvality od šmejdů - jestli si u výstupní kontroly házej kostkou ?

HM, ten článek je dobrý, ale nedovedu si představit vyrábět notebooky tímhle způsobem. Je to přece jen trošku pokročilá technologie.
Těch možností, co v noťáku zmrskat je tolik, že kdyby si to podávali kolem stolu, tak by mohli taky vyhazovat každý "vyrobený" kus.

A ještě jsem nepotkal "etalon kvality" co se elektroniky týče - co se používalo 8 hodin denně, tak za určitou dobu odešlo, ať to stálo co to stálo, ať na tom byl nápis sebezvučnější. Je pravda, že výrobky zvučnějších značek a dražší vydrží trochu déle, ale já už to ani vlastně nechci.

Takže dnes se kloním spíše k tomu levnému konci, pardon.