Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Games

Ahoj,poradí mi někdo kde je chyba když jsem nainstaloval hru a chci ji spustit tak jde jen zvuk.Monitor je černý.Zkoušel jsem i menší rozlišení a pořád nic.Mém XP Professional,grafiku Radeon 9600 a 1 GB paměť.Díky

Já tvému výstižnému předmětu a následně vyčerpávajícímu dotazu se spoustou informací také ne. Zkus si přečís to "Než položíte dotaz". Abys nemusel klikat, zkopíruji ti to sem.

Než položíte dotaz

Dříve než položíte svůj dotaz, přečtěte si následující doporučení.
Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.
Nezapomeňte specifikovat operační systém, na kterém se problém vyskytl. Uveďte alespoň základní hardwarovou konfiguraci.
Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi. Např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.
Totéž platí i u hardwaru. Např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB".
Věnujte trochu pozornosti formátu textu. Nepište všechno velkými písmeny, nedělejte za každou větou tři vykřičníky či čtyři různé smajlíky. Než dotaz odešlete, přečtěte si ho po sobě ještě jednou a zkuste opravit případné gramatické chyby.
Uvědomte si, že lidé, kteří zde radí, tak činí dobrovolně a bezplatně. Slova "prosím" a "děkuji" rozhodně nejsou zbytečná.

Máte-li nějaké dotazy, které se týkají Poradny, kontaktujte nás, prosím, na adrese info@poradna.net.

Přejeme vám co nejvíce úspěšně zodpovězených dotazů,
tým Poradna.net.