Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Legálně či Nelegálně

Dobrý den chci se zeptat jestly je legální na svích stránkách zobrazovat linky na downloady keteré jsou uploadnuty mimo stránky.(mluvím tady o filmech,hry atd) linky jsou většinou na typi serverů rapidshare,czshare nebo torenty.
Tak se prtm legální či ilegální

Ale vzdyt jsem ti to psal hned v prvnim prispevku, ale dobre zkonkretizuju to.

Byl nekde na netu nebo v TV (uz nevim) s pravnickou od OSA a ta tvrdila, ze si budou zjistovat majitele stranek zverejnujici linky na nelegalni obsah a stihat je za napomahani k trestnemu cinu - porusovani autorskych prav.

Potom byl rozhovor s dalsim pravnikem (tentokrat ne OSA) a ten se domniva, ze samotne zverejneni linku je trestne nepostizitelne, protoze nejde dokazat, ze by se tim ten clovek nejak obohatil nebo zpusobil skodu majiteli autorskeho prava.

No a vyber si. Doporucuju udelat stranky plne linku a pak se jit udat, za 10 let nam napises, jestli te odsoudili nebo ne. :-D;-)

No,tvořit k tomu jsem se nechystal jenom mě tak zaujalo že všude je to ke stažení tak mě tak "napadlo neni to vlastně nelegální" tak sem se zeptal a mimochodem na takových stránkách se dá pěkně přivydělat .......i když mě to moc neláká