Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart počítače v nouzovém ražimu?

Restart počítače v nouzovém ražimu?
Při normálním spouštění všechno OK, ale když jsem potřeboval nozový režim, tak se po nabídce zvolit uživatele (i když na nic nemáčknu) asi po 5. vteřinách počítač restartuje a naběhne v normálním režimu.
Nevíte někdo co stím?

Nainstaluj si poslední verzi ovladače chipsetu tvé desky.
Když nic,tak:
Povypínej v BIOSu integrované věci jako zvukovka,síťovka,odpoj kabely od mechanik /kromě HDD/, případně povytahuj všechny přídavné karty (samozřejmě kromě GK)a zkus co to udělá.Když to pojede, tak vše POSTUPNĚ přidávej zpět - zjistíš tak, které zařízení způsobuje problém.
Pokud stále nic, pouze přeinstaluj systém./nemyslím tím znovu nainstalovat/