Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modra obrazovka behem hrani , vypnuti tiskarny

zdravim ,
ted pir hrani counter strike mi naskocila modra obrazovka s textem Stop 0X0000008E , a nedavno pri vypnuti tiskarny mi naskocila taky , ale s textem stop 0X00000050
cim je to zpusobeno?
sestava:
intel core2duo e6600
2x2 gb ram a-data extreme edition
nvidia 6600GT
samsung 120 gb ,Wd 200GB
deska asus p5n-e SLI
zdroj atrix 500W
Operacni system XP home sp3
teploty po resetovani v modre obrazovce cpu 50/51 , grafika 51 , hdd samsung 45(systemovy ) wd 48 . deska kolem 45

Promiň, ale normální to rozhodně není. Např. mé počítače tzv. modré smrti neznají.

S ohledem na okolnosti pádů bych to viděl na zdroj, v obou případech docházelo k změnám v napájení, resp. odběru. Ale to se projeví určitě v blízké budoucnosti, postupná degradace zdroje to odhalí velmi rychle.

edit: aha, tak značka "atrix" je produkována "superkvalitním" výrobcem Colorsit... tím je řečeno vše :-D