Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace

Dobrý den při vytváření místa v Pc jsme nalezl že mám staženo od Java(TM) 6 staženo celkem pět aktualizací zajímalo by mě zdaly ty starší mohu vymazat. Předem děkuj za odpověd.

pokial nemáš aplikácie,ktoré vyžadujú určitú verziu javy tak môžeš,pokial máš,tak nie,nie vždy všetko funguje s novšou verziou a pokial sa aplikuje nejaká bezpečnostná záplata,tá má súčasti aj pre predošlé verzie