Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace ovladacu

Pri instalaci ovladace na grafickou kartu ATI Radeon HD 3850 AGP,ovldace stahnou z ati.com me to pri instalaci napise Setup did not find a driver compatibility with your computer or operating system.Kontroloval sem nekolikrat udaje(everest) na vyhledavani ovladacu vsechno sedi..

AMD nepodporuje AGP karty. Výrobce tvojí karty vzal čip od AMD, dobastlil tam pcie to agp můsterk a věří že to bude fungovat. Musíš použít cdčko od výrobce nebo najít jiné ovladače na netu ale z amd si je nestáhneš. S agp atinama znám jenom problémy...