Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem více monitorů

Zdravím všechny a zároveň Vás prosím o pomoc. Potřeboval bych na notebooku rozchodit zobrazování plochy na více monitorech současně (respektive LCD notebooku + monitor). V tom problém není, ale popíšu Vám konkrétní problém. Mám USB Dock Station (pod stolem). Nastartuju notes a strčím ho pod stůl, zapojím dock, ale na monitoru se nic nezobrazí, dokud nezapnu zobrazování i na druhém monitoru. Jde pomocí nějakého programu notebook přimět k tomu, aby vlastně stále vysílal signál na VGA výstup, abych ručně nemusel zapínat zobrazování na více monitorech? V nastavení NTB jsem to nikde nenašel. Jde o notebook IBM X300.

Díky za každou pomoc, či nápad.

ovladače různých grafických karet to mívají různě, mívají na to extra ikonu pro rozšířený režim, a taky klávesové zkratky. navíc i notebook mívá své klávesové zkratky (asusek třeba Fn+F5) pro rotaci režimů s povoleným externím výstupem.
a někdy při nějaké konstelaci hvězd si umí i správný vícemonitorový režim zapamatovat.
nezbude ti než prozkoumat vlastní klávesnici i možnosti ovladače, anebo brožuru k ntb - mívá to popsané někde na začátku.

Ahoj, diky za odpoved. Ono to nastavit klavesovyma zkratkama jde, ale az kdyz je vga pripojeny, jinak ne. A ve chvili kdy je vga pripojeny, tak uz je ntb pod stolem a blbe se k nemu muze ... ja bych ho nejakym zpusobem potreboval donutit, aby daval signal na vga vystup neustale, bez ohledu na to, jestli je vga pripojeny. Asi toho chci moc co?