Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstall windowsu

Cau chci přeinstalovat windowsky jelikož už mi to jede hodně pomalu, ale vyskytl se větši problém...
a to jezd dám boot bla bla.. pak když chci dát format :C... nebo co tam je... tak prostě vyskočí tohle před rokem sem na tomto pc přeinstaloval windowsy uplně v pohodě... takže nevím v čem může být chyba sestava
AMD sempron 3000+
512mb
gf 6200 ...
OS : XP HOME
pls nějakou radu tu je ss : 1_2324.JPG

moc díky za rady ;)

Nastartuj z instalacniho CD a dojdi az k okamziku, kdy se te instalatr pta, kam nainstalovat Windows.
Tam mas odstranis oddil, vytvorit novy a nainstalujes na cisty disk.

Pokud se nedostanes az k tomu mistu, znamena to, ze mas neco spatneho s hardware (pameti, zdroj, ...)