Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení plochy

Při uzavírání jedné aplikace ve Windows XP se mi náhle zobrazila na monitoru plocha vzhůru nohama. Všechno funguje, ale nemám tušení, jak zobrazení vrátit zpět nohama na zem. Nepomáha ani restart počítače.Možná jsem nechtěně zmačkla nějakou klávesovou zkratku.:.(

Už jsem se tam dostala a myslím, že to je ono. V práci mám v počítači jinou grafickou kartu, ale s tím si poradím, hlavně, že jste mi poradili, co s tím. Já už koukám do počítačů asi 15 let (jako uživatel), ale tohle se mi ještě nestalo.