Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 DVD na jedno

Ahojj
mam dotaz, ;-)

mam 2 ruzna DVD vcetne menu a potreboval bych je dostat na 1 dvd ale vcetne obou menu

nevite cim a jak to udelat

2 dvd na jedno neni problem ale ta menu , to je problem

dik za odpovedi

nero jsem mel v compu jen chvili a to uplne stacilo na to aby slo navzdy pryc, tu obludu tam uz nechci. ale to byla verze tusim 6 nebo jeste nizsi, to novejsi bude mozna lepsi a nehodlam si do Pc strkat GB dat ktery nepotrebuju i kdyz se samozrejme najde spousta lidi kteri na to nedaji dopustit.Nevim nemam zkusenosti, dik za odpoved ;-)