Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista RECOVERY Media.

Ahoj vsem. Chtel bych se jen na neco zeptat. Mam notebook kde jsou nainstalovane visty, ale potreboval bych ho preinstalovat (problem se seriovym cislem). Kdyz dam ale DVD do mechaniky, tak mi z nej notebook nezacne bootovat, ale normalne nabehne. Chetl bych si veas tedy zeptat, ejstli hlavni problem neni v tom ze mam RECOVERY DVD, jestli to neni nahodou jen nejake medium, diky kteremu dokazu upravit nejake chyby, ale nainstalovat znovu software nejde. MOhl by mi to nekdo objasnit?
Pokud to neni ten pravy problem, tak bude problem asi v nastaveni biosu, a tady je dalsi kamen urazu. Dokazu se do neceho co vypada jako bios dostat, ale nikde tam nejsou zadne moznosti neco nastavovat.. Vidim jen disky a co na nich je. Notebook mam tenhle, kdyby to bylo treba:
http://asus.katalognotebooku.cz/notebook/asus-m51sn -as132c/

Recovery media je bootovaci.
Problem bude pravdu v nastaveni BIOSu a to poradi zarizeni, ze kterych se ma bootovat.
Nejprve se pri startu podivej, zda nejde na nejakou klavesu zvolit zarizeni, ze ktereho se ma bootovat (napr. F12 - Boot device)

Pokud ne, musis v BIOSu zmenit boot sequence tak, aby na prvnim miste byla DVD mechanika

jde o to ale ze bios (pokud to tedy je bios) prsote neni biso, ktery jsem kdy videl.... Nejsou tam zadne moznosti, jen vidis disky..... A B C D.... Mozna mackam spatne tlacitko, ale zkousel jsem F 4 F 8 F 12 i DEL a nikde co by mi neco rikalo..:( Trebase tam ten biso dava uplne nejak jinaka, ale me fakt nenapda teda jak