Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MSI RG60SE

akurat som si kupil router RG60SE. ked som pripojil kabel od internetu do pocitaca tak normalne funguje, ale ked pripojim internetovy kabel do routeru a odtial vytiahnem dalsi kabel tak mi ukazuje ze som pripojeny len lokalne, ako keby to nieco blokovalo, vyskusal som uz aj reset routeru ale nic sa nezmenilo, dakujem

Treba si prečítať návod na obsluhu a správne zapojiť jednotlivé káble do príslušných prípojných miest v routri,modeme,počítači a nastaviť router podla návodu.Určite je tam aj priložené cd s nastavovacím programom,ktorý po spustení urobí základné nastavenia pripojenia na internet a pomôže neskúseným užívatelom urobiť základné kroky k úspešnému začatiu používania zakúpeného výrobku v základnom nastavení.

ano , ja som si to precital, pripojil a isiel hned cez router internet aj bez instalacie zakladneho programu, ale po nasteveni routera mi uz nesiel, ani ked som nainstaloval driver aj ked nie,...

Jestli to dobře chápu, tak jsi ten router zapojil a internet šel. Co jsi potom teda nastavoval v tom routeru? Ty jsi instaloval driver? Jaký?

no instaloval som driver co bol prilozeny k tomu, hoci neviem z akeho dovodu ked mi siel net cez router, WAN rozhranie ako som nastavil? myslis IP adresy ? prepac ak davam primitivne otazky ale do routerov sa fakt ze nevyznam

Dobrý den,poradíte mi prosím,dostala jsem od známých router msi RG60SE ale nemam k němu instalační cd,ukazujeme mi to tady připojeno ale internet mi nejde,nevite kde bych si to cd mohla stahnout.moc děkuji Lucie