Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook - je navod na pouzivani?

Dobry den chtel bych vyskouset misto seznamu a jinych podobnych portalu e-mail Outlook, mam 2003, jenze vubec nevim jak na to. Hned pri zacatku se me to pta img508.imageshack.us .
Tak esli poradite nebo odkaz na nejaky navod na pouzivani outlooku :) Tak diky moc.
Změna kategorie, původně: Internet
Změna předmětu, původně: Outlook (karel)

Jesuskristušek!! Co tak zkusit POŘÁDNÝ poštovní klient, a nikoliv to, co má v názvu slovo "Outlook"

Co budeš dělat, až ti tvá schránka přeroste přes 2GB (a věř tomu, že to roste fakt rychle) a Otlak Expres ti suše oznámí, že nemůže otevřít složku (známý to bug/vlastnost OE)? Opravdu nepochopím, jak dneska může kdokoli používat pro domácí použití cokoliv od Microsoftu...

Pořádné poštovní klienty začínají Thunderbirdem, ovšem je jich celá řada (TheBat, Eudora, apod.), vyznačují se pokročilými funkcemi (antispam, zálohování,...)

OE jsem používal někdy kolem let 98-99, pak jsem nadšeně emigroval na Pegasus Mail, nyní jsem blaženým uživatelem The Bat! Professional - ten se za ty prachy prostě vyplatí (o jinakosti Thebatisů by se mohly vést taky dlouhé debaty) ;-).

Faktem ovšem je, že začínat dneska Otlakem není moc vhodné. Těch bugů je tam na průměrného usera až moc.

Edit: a ten Thunderbird je prostě volba č.1 - je zdarma, funkční, netrpí neduhy Otlaku a navíc jej jde rozšiřovat např. o kalendář (Lightning) apod.

Já jsem rozhodnutý přejít na TB od chvíle, kdy slíbili porodit verzi 3. Zatím zdá se gravidita probíhá bez komplikací, leč o porodu se příliš nehovoří. BTW: velikost DBX souboru jsem nikdy neřešil a to těch zpráv mám skutečně tisíce. Stačí jen doručené zprávy třídit do složek a Smazané opravdu mazat.