Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem větráček u notebooku

Dobrý den,

prosím, zkuste mi někdo pomoct. U noťasu mi zničehonic začal chrčet větráček. Chrčí jen v některé pozici, když ho nakloním, tak přestane. Ale zejména na tvrdé podložce, třeba na stole je to vrčení a chrčení dost znatelný. Mám z toho nerva, prosím, poraďte.:.(

Míša

Jste na mě zlý

Není to pravda. Když potřebuješ náhradní sáčky do vysavače, taky nejdeš do obchodu a neřekneš, že potřebuješ náhradní sáčky. Ale musíš uvést typ vysavače. Tady je to stejné.
Počítačů (notebooků) je spousta a každý je konstrukčně řešený jinak.

Jestli nejsi opravdu dobrý kutil a nevíš, jak se chovat k elektronice, sama se do toho opravdu nepouštěj. Stačí trocha statické elektřiny a bude z toho mnohem větší problém než jen hlučný ventilátor.