Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nelze přeinstalovat XP Pro

Zdravim. Kamarád včera nainstaloval SP2 na svůj PC. A když to nakonec chtělo restart, tak po něm již Windowsy nenaběhnou, seknou se při načítání a pomůže jen restart. Tak jsem mu je chtěl přeinstalovat, ale ono to ani nenačte z instalačního CD, sekne se to při Stiskněte libovolnou klávesu pro spuštění systému s CD a pomůže také jen restart. PC nejde ani do nouzáku, prostě nic. Čím to může být?

Tak se zdá že jsem se unáhlil předčasně. Vyskytla se další chyba. Vložím instalačku XP, PC normálně nabootuje, já vytvořím oddíl a dám instalovat. Oddíl se naformátuje, zkopírují se do PC potřebné data a následuje restart - do této doby vše OK. Po restartu by měla však instalace pokračovat, místo toho mi začnou XP nabíhat (černá obrazovka s nápisem Windows XP a lítajícími třemi proužky) a seknou se.
btw: Zkoušel jsem PC nabootovat z toho slax linuxu, to normálně šlo, naběhly.