Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zostava a takt

cawte je za potrebu urobit nieaky upgrade ?

zostava :

intel core 2 duo e7300
mb: gigabyte ep-43-ds3l
vga:GIGABYTE GEFORCE 9800GT
HDD: SEAGATE 250G
CHADIC CPU AC FREEZER 7 PRO

ZDROJ FORTRON SAGA 450+

A TAKT GRAFICKEJ

GPU: 700MHZ
SHADER: 1800MHZ
MEMORY:1000MHZ A VOLTAZ JE 1,25 ? JE TO STABILNE A DOBRE??? ZATIAL SO MHRAL GRID A ISLO FAJN.

Proč panikařit dopředu? Sežeň si GTA4 a až když to nepojede, tak upgraduj.
Na 17" monitoru bych se příliš neobával, na takovýho prcka nemá cenu cpát vyšší rozlišení než 1280x1024, tam ta grafika nebude mít problém.