Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalé rozbalování stránek

Dobrý den,,,prosím,může mi někdo poradit,,proč se mi najednou třeba když kliknu na oblíbené tak se mi moc pomalu zobrazuje stránka,,někdy se ani nezobrazí...Nikdy mi to nedělalo....Mám třeba v oblíbených jízdní řády,,no a to se mi vůbec nezobrazí,,,je tam jenom prázdné okno...
Děkuji Rapamir:-)

jako obvykle (už bych si na to měl udělat makro):
- vypni veškerý škodlivý odpad co se spuští automaticky po startu. popis ti ukáže free starter, pokud nevíš zakaž všechno po spuštění v msconfig.exe
- podívej se co ti běží v paměti ve správci úloh (textový výpis start - spustit - cmd.exe: tasklist /svc). zamysli se co tam nepatří. bližší popis k běžícím programům umí opět starter.
- jestli máš dost času, vyjeď si log z hijackthis, a zkoumej co máš za bordel.
- viry jsou dnes v drtivé menšině, dávno je rozšířenější zlodějský spyware. pokud ti předchozí body nic neříkají, otestuj např. www.antispyware.com
- zkontroluj nežádoucí doplňky a cizí vyhledávací toolbary v prohlížeči: ovládací panely - možnosti internetu - záložka programy - spravovat doplňky - zakázat svinstvo.
- a pokud máš xp, účet správce + ie = bezpečnostní katastrofa na netu.