Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je toto za video ?

Video s příponou .mp4 - Media info hlásí :

Video
Formát : AVC
Formát/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Baseline@L1.3
Format settings, CABAC : No
Format settings, ReFrames : 1
Codec ID : avc1
Duration : 33mn 59s
Bit rate mode : VBR
Bit rate : 1100 Kbps
Maximum bit rate : 1955 Kbps
Šířka : 640pixely
Výška : 480pixely
Poměr stran : 4/3
Frame rate mode : CFR
Frame rate : 25.000 fps
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.143

Winamp 5 přehrává pouze zvuk,VLC + WMP 9 ho přehrají,ale jak dám posuv dopředu tak to spadne,nelze ho pustit jinak než normální rychlostí.
Ulead Video Studio 8 jej odmítne,AviDemux se při posunu kurzorem dál na liště také kousne.
Mám CCCP kodeky.
Čím to může být ?

Codec ID : avc1 = avc1 je kód FourCC.
Format profile : Baseline@L1.3 - tento level je zhruba zlatá střední cesta.
Bit rate mode : VBR variabilní - jelo to více průchody
Maximum bit rate : 1955 Kbps což je tady vidět.

Podle tvého popisu se jedná o standardní video - nic hroznýho tam nevidím

Poslední kompilace VLC pro Windows jsou tragický. Jestli máš ještě MediaCoder - zkus to v něm přehrát a eventuelně převést, aby jsi s tím v Uleadu mohl pracovat.

Máš CCCP, fajn, já používám samostatný ffdshow - měl by mít podporu h.264.
Mrkni sem MPEG-4_AVC a přečti si svůj level(L1.3)a profil (Baseline), fakt zlatá střední cesta.

Pokud by MediaCoder nechtěl převíst použij VirtualDubMOD a avisynth, když už to WMP umí načíst, tak přes avisynth to půjde i převíst.

VLC mám ještě 0.8.6,má nedůvěra v nové verze softu je dost velká.
Kodeky ffdshow mám také,spouští si je Winamp.
Také mám Drastic DTCodecs2.
Snad se to nebude tlouci?

Chtěl jsem to jaksi překopat do MPEG2 najednou-je toto s jedním průchodem ?

Jdu to zkoumat,s mým slabým IQ to bude na déle,kdyžtak se ozvu.