Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ScSi/Raid Host Controller - chyba 0X00000050

kamos mi psal ze mu pc haze modre obrazovky atd . poradite co to znamena?
tohle psal on:
mam problem vždy při zapnutí PC mi to píše že chce instalovat tohle "SCSI/Raid Host Controller" vždycky mi pak sám od sebe spadne windows a ukáže mi to Fyzický výpis RAM.. že systeam windows byl ukoncet, aby se nic nestalo Hardwaru

řek bych, že se mu vyresetoval BIOS do defaultu a tímpádem se mu zapnul řadič na prkně, který mu předtím někdo, kdo mu ten počítač instaloval, vypnul, aby nežral IRQ (věta hodná J.d.C). 0x00000050 souvisí s vadným hardwarem, nejčastěji pamětí, takže bych to projel pro jistotu Memtestem.