Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kerio mi blokuje vstup do pracovní skupiny

Zdravím..
nevíte někdo jak nastavit v kerio personal firewall nastavit aby mi neblokovalo přístup do sítě? na ostatní PC, print server apod. kdykoliv prostě vypnu ten firewall.. tak pak můžu v klidu tisknout.. potom ho musím zase ručně zapínat.. takže otázka zní jestli někdo neví jak to správně nastavit?

Na mě bylo složitý tak sem ho odinstaloval.Většinou ho paradoxně vidím v počítačích zákazníků kteří s počítačem moc neumí:-D. Zkus třeba comodo personal firewall nebo agnitium outpost firewall. Podle mě je to o něčem jiném:-p