Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno heslo k síti

ahoj přátelé,
když jsem si zřídil internet od O2, tak jsem si od technika nechal doma nainstalovat dvě PC. Jedno je připojeno kabelem a druhé jako wifi. Teď jsem si pořídil třetí PC , chtěl bych se připojit také bezdrátově , ale bohužel si nepamatuju heslo k síti. Nedokáže mi někdo poradit co s tím?
Děkuji.

jednou jsem narazil na tohle aircrack-ng-0.9.3-win a když jsem tam dal ve složce bin to wzcook.exe tak mi to náhlásilo nějaký chyby atak.. ale pak na c:/ byl textak wepkeys.txt a tam byl komplet ten můj klíč akorát tam bylo navíc několik desítek nul.. ale to jsem věděl že tam nepatří..