Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Antivirus

Dobrý den,nevím zda-li to sem můžu napsat a požádat vás tímto o pomoc.Včera se mi při prohlížení internetových akvaristických stránek na obrazovce objevilo okno od Antivirus 2009 s tím,že můj počítač je infikován,že bylo nalezeno 41 virů,z toho několik trojs.koňů a že pokud si nenainstaluji tento antivir,tak že mi přestane pracovat,prostě jednoduše klekne.Vzheledem k tomu,že nejsem žádný poč.expert a to okno nešlo zrušit jinak než tak že jsem musela odklikat OK.Poté okna na pár minut zmizela a já si nechala projet počítač ESETEM,AVG a nakonec i AD-awerem a žádný z těchto programů mi žádný viry nenalezl.Takže jsem si oddychla.Jenže ,teď vždy zhruba po necelých 5ti minutách se neustále na obrazovce objevuje okno Antiviru a že mám zakoupit licenci.Zkoušela jsem ho i odinstalovat,napsalo mi to,že odinstalace proběhla úspěšně,icona z plochy zmizela,ale dole na liště stále je.Dost mě to okno od Antiviru ruší,vždy naskočí přednostně před ostatní stránky a začíná mi to lézt na nervy.Nechápu proč bych si měla kupovat další licenci když mám v počítači nainstalovaný ty 3 programy na ochranu.Můžete mi prosím někdo poradit jak se mám toho Antiviru zbavit,aby mě to stále neotravovalo?:.(Děkuju moc.

okno jsi měla zavřít, anebo celý prohlížeč. kliknutí na cokoli v okně vede u hloupých prohlížečů k instalaci spyware.
normální prohlížeč se tě místo instalace zeptá, jestli chceš opravdu stáhnout tento soubor.
povolíš nebo odmítneš, je to fuk (při uložení ho nesmíš spustit ale vymazat). u normálního prohlížeče jde taky zavřít panel se škodlivým oknem.

www.superantispyware.com
anebo pozabíjet běžným process explorerem, starterem, ...

(ty totiž chceš léčit spyware antivirem, což je už několik let celkem nesmyslná snaha)