Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční WM player

Nevíte někdo jak přeinstalovat wmplayer,resp.ho úplně odstranit z PC a naistalovat znovu?Nejde mi vůbec spustiti,u online medií mi to píše cannot create direstshow player,ve windowsech mi nejde spustit vůbec a nabídne mi to možnost stažení z microsoft net,při snaze o novou instalaci mi to hodí hlášku že aplikace není win32...

Vykvakni se úplně na WMP. Na hudbu je klasikou WinAmp Lite,
na filmy třeba free KMPlayer, ten si poradí i s audiem:

winamp-5

the-kmplayer

Na stream video a vůbec na internet zkus Firefox 3.0.4. CZ

stahnout

s těmito pluginy a moduly to je bezchybné:

http://www.czilla.cz/doplnky/zasuvne-moduly/prehled .html

Postačí DivX, Shockwave Flash + WMP Plug-in Dynamic Link Library

Určitě se podívej na: zasuvne-moduly

a sjeď kousek dolů na Základní zásuvné moduly, jsou 4.
Možná se ti po instalaci Firefoxu už objeví v seznamu - volba Nástroje -
Správce doplňků, tam najdeš 4 karty.