Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle studio 12.

Dobrý den, při otevření video clipu v pinnacle studio 12 se v složce kde jsou umístěny video soubory, vytvoří soubory s koncovkou .cos2(ke každému načtenému),které obsah složky znepřehledňují. Nevíte někdo jak tomu zabránit, dekuji za radu. (Prosím nezasílat odpovědi jako: Pinnacle je šmejd, to vím také).

Měl jsem na mysli složku s původním umístěním souborů na C:_ npř, C:\Documents and Settings\XP\Dokumenty\Filmy\Argema. Při otevření složky "argema"v okně album PS12 se načtou jednotlivé soubory (clipy),po uzavření PS12 a otevření složky "argema" na C: je ke každému clipu přiřazen pomocný soubor .cos2,tak že ve složce je dvojnásobný počet ikon.