Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterie

Dobrý den, chtěla bych bráchovi koupit baterii do notebooku, ale bohužel se v tom vůbec neviznám. Vím akorád že má nějaký acer, ale netuším jaký. Baterie je Li-ion model TM00741. Zajímalo by mě jaký jiný typ by se dal sehnat aby do notebooku seděl a popřípadě jaký by jste mi doporučili. Omlouvám se za svou neznalost :-) ale Vaše rady by mi pomohli.
Předem Vám moc děkuji.

Nejprve překlad do češtiny:

Dobrý den, chtěla bych bráchovi koupit baterii do notebooku, ale bohužel se v tom vůbec nevyznám. Vím akorát, že má nějaký acer, ale netuším jaký. Baterie je Li-ion model TM00741. Zajímalo by mě jaký jiný typ by se dal sehnat, aby do notebooku seděl a popřípadě jaký byste mi doporučili. Omlouvám se za svou neznalost, ale Vaše rady by mi pomohly.
Předem Vám moc děkuji.

Odpověď:
www.zbozi.cz