Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy po instalaci XP na notebook ASUS - zaseknutí počítače

Ahoj, mam problem s Windows XP po jejich naistalovani na notebook ASUS. Naistalovala jsem originalni XP od Asusu. Notebook normalne chodil. Kdyz jsem ho ted zapla (cca popate od instalace), Windows na me vyrukoval s hlaskou: "Venujte par minut nastaveni vaseho pocitace". (Windows tedy vubec nenabehl). Hlaska nelze schodit, nabizi jen tlacitko dalsi. Odklikala jsem tedy nastaveni jazyka, casu, pasma a po nastaveni nazvu pocitace se pocitace jakoby sekne - zacnou se presypat hodiny. Nechala jsem to pul dne a nic. Zkousela jsem to nekolikrat, zkousela jsem ho pustit v pohotovostnim rezimu, restartovat, ale nic nejde...
Dekuju vsem za pripadne rady:-)

To vypadá na počáteční nastavení OS Windows XP, po zadání názvu počítače se počítač snaží připojit do skupiny nebo do domény, spouští instalaci síťové karty a snaží se ji pustit. Je možné, že právě v tomhle kroku to zamrzne. :.( (proč?) Doporučil bych znovu udělat instalaci, odpojit síťový kabel (ethernet), počítač dát do skupiny.