Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem novy hdd

ještě jeden dotaz, pořídil jsem si nový hdd Samsung HD322HJ 320 GB 16MB SATA II
a nepříjemně píská, bolí mě z toho hlava , předcházející disk to nikdy nedělal (seagate Barracuda)
pískání začne okamžitě po zapnutí pc, naběhnutí disku, setkali ste se stim už ? jedná se o chybu zralou na reklamaci, nebo to tyto disky dělají normálně ?

Setkali, a to v souvislosti kombinace Samsungu s určitým zdrojem (konkrétně Fortron). Nejprve ověřte, že k pískání dochází i na jiném PC a teprve pak reklamujte. Normální to není, disky Samsung jsou jinak velice slušné a tento jednoplotnový je i velice rychlý a zároveň tichý a chladný. Vybral jste dobře. Jde tedy buď o výše zmíněný problém nebo vadu kusu.