Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem web kamera MSI, a vypínání.

Vážení, a jsem tady zase.
Dostal jsem k narozeninám dárek - Webkameru MSI.
Nikdy jsem nic takového nechtěl, ale kdo má poslouchat ty kecy.
Naistalováno /i když s problémy/ protože driver na CD stál za kulový, a tak bylo nutno použít driver od výrobce /ale to je jen tak na okraj/ - zapojeno, nastaveno /přes Skype/ - vše OK.
Ale - vypnu počítač, kamera pořád svítí - to znamená /promiňte blbcovi/, že USB je furt pod proudem. Vypnu PC přes vypínač na "rozšestce" a je klid.
Mám takový dojem, že napětí USB /ano, nebo ne/ lze nastavit v BIOSu - ale jak?
Zase se omlouvám, že píši jako laik, ale doufám, že budete vědět, která bije.

V "řízení spotřeby", mám povoleno vypínat, ale ta mrcha svítí furt.
No nic, díky vám všem, a až se zmátořím /včera byla slivovička + gambáč/, koupím majinkatej vypínač, a zbastlím to.
A nebo holt se budu obtěžovat, a budu vytahovat USB šňůru - naštěstí je zapojena ze předu.
Hezký den, vám všem.