Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde kl. a mys.

Ahoj vsem, potrebuju radu, pri zapnuti PC se mi pise chyba cteni disku, restartujte ctrl + alt + del. tak sem se rozhodl zformatovat HDD, jenze co vlozim WIN XP cedecko do PC, chci ho nabootovat, a jak to pise kliknutim libovolne klavesy spustite disk CD, tak na ty obrazovce nefunguje klavesnice ani mys, v biosu funguje oboji normalne, takze nespustim CD s windowsama a po chvili zase vyskoci chyba cteni disku, nevi nekdo co s tim? diky.

Modra obrazovka s timdle textem se mi vubec nezobrazi, jen spustim CD stisknutim libovolne klavesy, zobrazi se cerna obrazovka s napisem zjistovani aktualni hardwarove konfigurace, asi po 10 sekundach napis zmizi a je jen cerna obrazovka a nic dal neni.