Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kaspersky blokuje vyhledávač Google

Dnes když jsem do vyhledávače Google (mám na mysli horní malou lištu, ne hlavní stránku Google) zadal jakékoliv slovo a zmáčknul Enter pro vyhledání, Kaspersky mi vyhodil hlášku : Kaspersky Internet Security 2009 Přístup byl odepřen - Požadovanou adresu URL nelze načíst
search
utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:o
fficial&c lient=firefox-a - Došlo k následující chybě - Přístup k vyžádanému objektu byl odepřen.

Co s tím mám dělat?
Když tevřu v Mozzile hlavní stránku google.cz tak tam problém nedělá...

Já jsem se tím setkal teď, dělalo mi to pár dní, Kaspersky vždy zahlásil nějakou chybu v certifikátu a do vyhledávače, ale ani na Youtube, mě nepustil. Nakonec jsem zjistil, že jsem nedávno tiskl nějakou fakturu s již vypršenou platností certifikátu a upozornění o vypršení certifikátu se mi zobrazovalo na faktuře, takže jsem posunul systémový datum a čas na PC, což samozřejmě nepomohlo, a zapomněl jsem ho vrátit zpět. Po nastavení správného systémového data a času již vše funguje jak má. Třeba to někomu někdy pomůže.