Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rapidshare

dobry den,
mam premium ucet na rapidu, a nas uzasny spravce z nej zakazal stahovani, jako ze cokoliv zacina www.rapidshare.com tak se nenacte ani za boha...Ale prisel jsem na to ze kdyz hodim odkaz prez anonymouse.org tak se prvni odkaz normalne stahne ale druhy uz mi nejde, nemate nejaky sikovny programek na zmenu ip pro downloadu, nebo tak neco?.)

Predem Dekuji

ip menit ti je na dve veci, kedze blokovanu mas celu domenu. musel by si vediet prenu ip toho rapidshare servera a zistovati ju pri vsetkych linkoch, nakolko sa nemusia vsetky nachadzat na jednom serveri. skratka je s tym viac prace ako uzitku, nehovoriac o tom, ze v praci mas robit a nie stahovat. alebo kup adminovi pivo a dohodni sa s nim .