Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přístup k outlooku express na druhém účtu

poradte prosím,
na našem PC máme dva uživatel. účty = já / žena
když je žena přihlášena na svém uživatel.účtu jak lze se dostat k emailům na druhém (mém) uživatel. účtu, aniž by se muselo odhlašovat/přepínat na druhého uživatele.
jde mi o to že nekdy se potřebuji zjistit nějaké info z mých e-mailů které mám ve schránce OutExpr
máme WXP
děkuji

napíšu to heslovitě:
máme dva účty (já / žena)
z 75% je používán manželčin
v mém outlooku expr. mám různé emaily,přihlaš. údaje, atd., jenže se stane že když je přihlášena žena na jejím účtu tak nastane situace kdy nutně potřebuji do mého outlooku a nevím jak se tam dostat aniž bych se musel "přehlašovat" na můj účet (je to zdlouhavé=když jen přepnu uživatele tak PC prostě zamrzne a je to v "háji" na několik minut :-()
prostě bych se musel odhlásit z manželky účtu a přihlásit na můj učet a to je opravdu o nervy.
nebo jinak, kam se ukládají veškeré e-maily z outlooku do nějaké složky nebo tak nějak