Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem progam na zistovanie seriovych čísiel

Dobrý deň,

potrebujem vo firme overiť všetky sériové čísla XP,vista a Officov pre porovnanie s databázou. Chcem si proste overiť, či na niektorých nie je nainštalovaný office/xp/vista s rovnakým sériovým číslom nakoľko máme OEM. Existuje taký neaký program, ktorý by po spusteni zistil tieto dve čísla a zápísal ich do súboru.

dakujem

nasiel som takéto niečo: www.nirsoft.net

je to legálne?

Vždyť je tam napsáno: This utility is released as freeware. You are allowed to freely distribute this utility via floppy disk, CD-ROM, Internet, or in any other way, as long as you don't charge anything for this. If you distribute this utility, you must include all files in the distribution package, without any modification!