Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s ovladači WIFI ve Win Vista

Zdravim, koupil sem si hp iq772uk a chci se připojit na naši WIFI ale nejde to protože ovladače sou nějaký na nic nainstalovaný. Nelze se připojit a když chci nainstalovat ovladač tak to píše: Update? a když dám ano tak: Instalation Failed. Takže můj dotaz zní, je ve správcích zařízení ovladač k WIFI u win vista? ja u xp ho tam mám. u vist na novým počítači ho tam nevidim, nemáte nějakou radu, jak odstranit neviditelný ovladač k WIFI? O:-)

Pokud je tvoje integrovaná wifi karta v notebooku značky ATHEROS tak poslední verze ovládačů wifi karty najdeš zde: www.atheros.cz
stačí si pouze vybrat podle modelu wifi karty a pak podle operačního systému a verze 32 nebo 64 bitového ovládače.

Setkávám se s tímhle u notebooku ACER a ASUS s instalovanými Vistami. Původně se to chová tak, že sice zobrazí wifi síť, ale při pokusu se k ní připojit napíše pokus o připojení selhal, a nabidne co cheš udělat jestli diagnostiku (nic to neřeší) a nebo znovu vyhledat síť (taky to nic neřeší).

Co se týče toho jak správný ovládač dostat do visty, tak to nechej raději odborníkovi, protože i když dáš odebrat hardware všetně odinstalace software zařízení, tak zachvíli je tam znovu a na nic se neptá :D