Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde usb

Koupil jsem digi.fotak CANON IXUS 870 nainstaloval instalacku.USB se hlasi jen v jejich prog. ZoomBrowser.XP ho nespusti.dik

myslím že je každému jedno, jestli to píšeš z mobilu kde text+adresa nesmí být delší než 160 znaků, ale tvůj jednořádkový popis je úplně k how..
zkus popsat kde je problém, nebo jak zní chybové hlášení.
to "koupil jsem" má znamenat že jde o nový foťák, nebo jde o anonymní kšeft z aukra a podobných zlodějských webů?