Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nokia 6300 pamět

Když jsem přijímala aplikaci tak měla 1.5 MB a napamětovce jsem měla volných 4.5 a přesto mi to nechtělo přijmout,prý málo paměti =( newíte co s tím:?::?:Ale tím že bych měla plno na paměti telefonu je hloupost,protože tím bych pak nemohla přijímat větší a nikdy bych nedostala aplikace atd.apod.s větší pamětí.Jinak jsem přijímala asi včera melodii ta měla 6MB a přijalo to v poho =(( tak co:?::?:

Možná trošku záleží na verzi sofware telefonu, momentálně je 6.6
Zkus program Nokia PC Suite pro tvůj mobil, někdo na něho nadává, já jsem spokojen.
Pomocí programu se dá aktualizovat soft a uložíš si vše kam chceš.